Wpisz czego szukasz

System Nucol® został przetestowany przez zespół Dr. Estivill - światowej klasy specjalisty w dziedzinie neurofizjologii klinicznej i medycyny snu, z prestiżowej Dream Clinic w Barcelonie.

Przeprowadzone badania potwierdziły wymierne korzyści, jakie system Nucol® przynosi zdrowiu, zarówno związane z dolegliwościami fizycznymi, jak i w dziedzinie prawidłowego snu.

Popraw jakość snu, odpocznij,
zadbaj o zdrowie swoje
i najbliższych.

System Nucol® łagodzi siłę nacisku ciała na materac, co zapewnia lepsze krążenie krwi. Przekłada się to na wiele korzyści zdrowotnych, zapobiegając między innymi drętwieniu kończyn, skurczom oraz bólowi pleców i karku. Tego typu problemy podczas snu, w połączeniu z codziennym stresem, mogą powodować bezsenność. System Nucol® przeciwdziała temu, gwarantując zdrowy, głęboki sen.

Poprawa snu i właściwości prozdrowotne.

WBUDOWANY SYSTEM MASAŻU

System masażu, który stosujemy w naszych materacach, pomaga poprawić funkcje krążenia. Łagodzi bóle mięśni i kręgosłupa. Pomaga odprężyć się po zgiełku dnia codziennego. Docelowo wspiera regenerację organizmu i utrzymanie zdrowia. System masażu jest umieszczony wewnątrz materaca, pod systemem Nucol®. Dzięki temu wibracje są łagodne i niezwykle komfortowe. System jest sterowany w prosty sposób za pomocą pilota i może być konfigurowany na różne sposoby. Płyty masujące są umieszczone w 6 liniach (12 punktów) rozłożonych strategicznie, dzięki czemu można wybrać strefy wibracji.

NAJLEPSZE NA RYNKU PIANY Z PAMIĘCIĄ KSZTAŁTU

Najlepsze na rynku piany z pamięcią kształtu stosowane w różnych strefach dla lepszego komfortu.

Nucol® System jest tworzony z wykorzystaniem najwyższej jakości pian pamięci kształtu. Oferują one różne stopnie podparcia oraz dopasowują się do kształtu ciała. Ponadto specjalne kanały systemu Nucol® poprawiają przepływ powietrza i odprowadzają nadmiar wilgoci. W ten sposób materac jest chłodniejszy i lepiej oddycha, co z kolei zapobiega przegrzaniu. Krótko mówiąc, Nucol® to innowacyjny, unikalny system, zapewniający idealne wsparcie nawet dla osób mających problemy ze snem