Firma

Play Video

Firma

Projektujemy i produkujemy wypoczynek, na który zasługujesz, i którego pragniesz.

Cała nasza praca ma na celu poprawę jakości wypoczynku i wprowadzenie najnowszych osiągnięć, aby zaoferować nowe doznania, które poprawią Twoje życie i sny. Nasze wyroby projektujemy z wykorzystaniem innowacji i najnowszych technologii, które podnoszą jakość wypoczynku. Ponieważ tutaj powstają produkty, w których rodzą się sny.

Wirtualna wycieczka

Ponad 40 lat odpowiedzialności, zaangażowania i jakości.

Pierwsze kroki Gomarco stawiało w latach 70-tych, choć firma została ostatecznie skonsolidowana w 1977 roku. Po pokonaniu wielu przeszkód, to marzenie trwa już od ponad czterdziestu lat.

Gomarco rozwija się każdego dnia dzięki entuzjazmowi i poświęceniu wspaniałego zespołu profesjonalistów, ludzi zawsze zaangażowanych w kreowanie jakości i innowacyjności. Staramy się dostosować do potrzeb wszystkich klientów, spełniając w ten sposób swoją misję, pomagając ludziom uzyskać najlepszy odpoczynek.

Dzieki temu, Gomarco jest obecnie jednym z największych producentów materacy w Europie.

Każdy projekt przechodzi od inspiracji do realizacji. W budynku Gomarco można odetchnąć, od momentu wejścia do wielkiej laguny z szumiącą wodą, przejść przez nietypowe połączenie z niebem i wejść do obiektów, w których wszystko jest przemyślane , i uporządkowane...

J.Ramón Méndez
Projektant obiektu
Gomarco

Stale inwestujemy w badania i rozwój.

W Gomarco jesteśmy w pełni świadomi, że dzisiaj klient wymaga nie tylko najlepszego produktu, ale także najwyższej jakości obsługi. Dlatego, dzięki ciągłym inwestycjom mającym na celu optymalizację naszych procesów produkcyjnych, dokładamy wszelkich starań, aby skrócić czas serwisowania.

Ostatnia realizowana inwestycja polegała na usprawnieniu zarządzania wewnętrznymi procesami logistycznymi. Projekt był współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) i Instytut Promocji Regionu Murcji.

Logotyp Logotyp
Gomarco

Obsługa klienta

Dobra komunikacja jest synonimem spokoju. Dlatego w Gomarco mamy dział obsługi klienta gotowy do rozwiązania wszelkich wątpliwości. Możesz liczyć na to, że kontakt z nami uczyni Twoje życie spokojniejszym.

Kontakt