Wpisz czego szukasz

Kolekcja autorska

Architekt, córka sztuki, urodzona w miejscu, które było protagonistą włoskiego nurtu racjonalistycznego. W rodzinnej pracowni, uczyła się, że równowaga szczegółów jest pierwszym punktem odniesienia: forma, funkcja i technologia są udoskonalane aż do momentu osiągnięcia doskonałego balansu. Wzornictwo przemysłowe staje się naturalną kontynuacją tego doświadczenia. Monica Armani projektuje kolekcje przedmiotów i akcesoriów dla włoskich i międzynarodowych firm, takich jak B&B Italia (Włochy), Tribù (Belgia), KFF (Niemcy), Luceplan (Włochy), Studio TK (USA), Varaschin (Włochy), Turri (Włochy). ), CP Parquet (Włochy).

Jej kolekcje stały się bestsellerami i referencjami w branży oraz otrzymały ważne nagrody i wyróżnienia.

„Żaden szczegół nie jest zbyt mały, by nie został zauważony, dopracowany i ulepszony”.

Ekskluzywny design, z topperem, który sprawia, że czujesz się jak na chmurce. Elegancki, wyrafinowany, w dwóch różnych twardościach.

Uzupełnienia

Monica Armani dołączyła do swojej kolekcji materacy doskonałe uzupełniające dodatki, które tworzą idealną harmonię. Cały zestaw elementów tapicerki zaprojektowany z najwyższą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Przedstawiamy 4 modułowe uzupełnienia, które dostosują się do wszystkich potrzeb.