Wpisz czego szukasz

07.03.2022

Miejsce, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

Inauguracyjny wpis blogowy warto poświęcić przedstawieniu marki oraz pokazaniu Ci, w czym specjalizujemy się od lat oraz do czego dążymy podczas tworzenia materaców. A zatem rozsiądź się wygodnie jak tylko możesz i pozwól zabrać się w podróż do krainy komfortu, którego możesz doświadczyć dzięki produktom naszej marki.

Gomarco – producent najwyższej jakości materaców

Pomysłodawcy znanych sloganów reklamowych, które dotychczas królowały w przestrzeni publicznej nie mylili się. Palma pierwszeństwa oraz jakość nie biorą się znikąd. Tak samo jest w przypadku hiszpańskiej marki Gomarco, która specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowo komfortowych materacy hybrydowych. Produkty te znajdują zastosowanie nie tylko w sypialniach wymagających konsumentów, ale także w najbardziej ekskluzywnych, hotelowych przestrzeniach zlokalizowanych na kontynencie europejskim i nie tylko.

Historia Gomarco zaczęła się w latach 70. XX w. w przepięknym regionie Murcja, w południowo-wschodniej Hiszpanii, który słynie z malowniczych plaż oblanych wodami Morza Śródziemnego oraz białych szczytów Sierra Nevada, czyli Gór Śnieżnych. Piękna przyroda i ciepły klimat to idealne warunki, gdzie wizjonerzy sztuki użytkowej mogą czerpać inspirację oraz dać upust swojej kreatywności, tworząc projekty unikalnych materaców. Co ciekawe, historia ta trwa nieprzerwanie od 1977 r., kiedy doszło do konsolidacji firmy oraz jej dynamicznego rozwoju. Kluczem do sukcesu okazała się prosta, lecz genialna w swej prostocie propozycja produktowa spełniająca potrzeby coraz bardziej wymagających klientów.

Pasja, brak kompromisów jakościowych, wytężona praca oraz wspólne inicjatywy pracowników, inżynierów i projektantów zaowocowały tym, że firma weszła w XXI w. pewnym krokiem, mając w zanadrzu mnóstwo pomysłów i unikalnych rozwiązań. Dzięki wizjonerskiemu podejściu i profesjonalizmowi to właśnie hiszpański styl uważa się dziś za najwytworniejszy i najbardziej pożądany. W kontekście materaców jest synonimem luksusu, komfortu oraz finezji w tworzeniu produktów dających błogi relaks.

Spełnienie marzeń jest w zasięgu… Twojego materaca

Kojarzysz to wspaniałe uczucie, kiedy budzisz się wypoczęty i pełny energii, aby w dobrym humorze rozpocząć nowy dzień pełny pozytywnych emocji? Jeśli Twój dotychczasowy materac jest wysłużony albo zwyczajnie niedopasowany do Twoich potrzeb, to czas na zmiany. Weź sprawy w swoje ręce i poszukaj czegoś z wyższej półki. Takim wyborem może być Gomarco. Marka ta działa od lat i doskonale wie, że to Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu, a Twoje marzenia są największym skarbem, który należy pielęgnować każdego dnia. O zdrowy i regenerujący sen zdecydowanie warto nieustannie zabiegać, ponieważ dzięki niemu jakość życia staje się wyraźnie lepsza.

Wielu z nas zdarza się marzyć, ale czy zastanawiałeś się, gdzie najczęściej marzymy? Oczywiście w łóżku tuż przed snem, w jego trakcie oraz tuż po przebudzeniu. Gomarco dba, aby każdy użytkownik materacy miał możliwość regeneracji oraz otrzymał optymalne warunki do tej mistycznej podróży, jaką jest marzenie i śnienie o rzeczach wielkich, może fantastycznych, ale przede wszystkich takich, których pragnie się całym ciałem i duszą. Kładąc się na materac Gomarco można zapomnieć o przyziemnych problemach oraz pozwolić działać wyobraźni…

Innowacje w służbie komfortu

W celu zapewnienia klientom najwyższej jakości produktów, firma stale dba o wdrażanie nowatorskich rozwiązań zarówno w obszarze organizacji czy logistyki (m.in. budując nowoczesną fabrykę i centrum logistyczne w Murcji), jak i w rozwój swoich produktów. Przejawem tej troski jest nawiązanie współpracy z barcelońską Dream Clinic Dr. Estivill – słynną placówką zajmującą się badaniem snu człowieka.

Efektem tej kooperacji było wdrożenie jednego z unikalnych rozwiązań – serii materaców wyposażonych w system Nucol 2.0. Dzięki niemu produkty Gomarco posiadają 12 punktów (sterowanych pilotem) masujących mięśnie, co przekłada się na zapewnienie osobie śpiącej przyjemnego rozluźnienia, uwolnienia od stresu oraz lepszego funkcjonowania układu krążenia podczas odpoczynku czy snu. System Nucol 2.0 działa na zasadzie delikatnych wibracji, które pobudzają przepływ krwi w kończynach, nie powodując przy tym żadnych ucisków czy dyskomfortu. Wszystko dzieje się płynnie, dając uczucie niebywałego komfortu Twoim newralgicznym częściom ciała jak np. kark, kręgosłup czy miednica. Do tego wyselekcjonowane, najwyższej jakości materiały, których dotyk pobudza niemal wszystkie zmysły.

Podsumowanie

Na koniec musimy Ci się przyznać do jednej rzeczy – puste hasła i slogany bez pokrycia nie są naszą mocną stroną, serio. U nas mniej znaczy więcej, dlatego wolimy inwestować w jakość naszych produktów i kompleksowość obsługi niż w marketing. Jesteśmy przekonani, że dobre zakupy to te, które pozwalają spełniać marzenia, zwłaszcza w zakresie lepszego snu. A to, że tworzymy najlepiej jak potrafimy, by dać Ci relaks i odprężenie w unikalnym stylu? Cóż, tacy już jesteśmy.