Wpisz czego szukasz

07.03.2022

Naszym atutem jest jakość! 10 lat gwarancji na produkty Gomarco

Wyobraź sobie rzeczy codziennego użytku, z których korzystanie przynosi radość, a w dodatku wyróżniają się niebanalną estetyką. Jeśli natomiast przyjrzysz im się bliżej, zauważysz, że materiały użyte do ich produkcji to nie budżetowe zamienniki, a te z najwyższej półki jakościowej. Takie właśnie są produkty hiszpańskiej marki Gomarco, które najpierw intrygują designem, a następnie przyciągają sposobem wykonania i klasą zastosowanych komponentów, często wytwarzanych ręcznie. Co jeszcze składa się na wysoką jakość i długą gwarancję? Czytaj dalej, a dowiesz się…

Innowacje przekute na przemyślane konstrukcje

Jak już pewnie wiesz Gomarco powstało w Murcji, hiszpańskim regionie, gdzie nie sposób nie zwrócić uwagi na niesamowite cuda natury w postaci gór, morza i nie tylko. Przyroda od wieków była inspiracją dla starożytnych myślicieli, wynalazców oświecenia czy obecnie inżynierów i techników z działów R&D wielkich korporacji czy małych startupów. Nie inaczej było w przypadku Gomarco, które postawiło sobie za cel spełniać marzenia osób, które chcą doświadczać nowych rzeczy i oczekują od życia więcej. Najlepsze, a zarazem gotowe rozwiązania biorą się z natury, czyli doskonałego ekosystemu, który funkcjonuje od milionów lat. W związku z tym grzechem byłoby z tego nie skorzystać. Dzięki niej nasze zespoły badawcze czerpią inspirację do kreowania innowacji, a te zostają zawarte w produktach marki Gomarco.

Nowatorskie pomysły to jedno, natomiast opracowanie idealnej konstrukcji to drugie. Tutaj liczą się z jednej strony doświadczenie i ćwiczone przez lata umiejętności, natomiast z drugiej otwartość umysłu i świeże spojrzenie na dotychczasowe schematy. Dzięki synergii obu powstają unikalne pod względem funkcjonalności i komfortu produkty, które cieszą użytkowników na całym świecie. Warto wspomnieć o kilku wyróżniających się innowacyjnością kolekcjach:

Każda z nich to arcydzieło sztuki użytkowej dające komfort, budzące pozytywne emocje oraz poczucie spełnienia. Z kolei użyte materiały przekonują do siebie jakością i zaskakującymi właściwościami na rzecz zdrowego snu.

Solidność synonimem jakości

Produkty oferowane przez Gomarco nie bez powodu goszczą w najlepszych sypialniach hotelowych świata. Wytrzymała konstrukcja oraz unikalny komfort sprawiły, że materace hybrydowe w ostatnich latach cieszą się rosnącą popularnością, zwłaszcza u klientów biznesowych, wspomnianych właścicieli obiektów noclegowych. Ekskluzywność to coś więcej niż estetyczny produkt i wygodny sen – to dostarczanie doświadczeń i wrażeń, które odmieniają zwyczajne czynności. Dzięki nim użytkownik produkty otrzymuje niezwykłe przeżycia, do których chce wracać każdego wieczoru.

Aby było to możliwe, w materacach hybrydowych zwrócono szczególną uwagę na najważniejsze elementy konstrukcyjne, które decydują o jego trwałości i komforcie.

  • Reinforced frame – jednym z tych elementów jest wzmacniana krawędź boczna materaca będąca gwarancją stabilności systemu sprężyn kieszeniowych i optymalnej sprężystości niezależnie od intensywności użytkowania.
  • Topper – wykonany ze specjalnych warstw i włókien odpowiadających za efektywną regulację temperatury i utrzymanie korzystnego dla zdrowia mikroklimatu. Ponadto, można go odwracać w zależności od pory roku czy indywidualnych preferencji, aby uzyskać najwyższy możliwy komfort snu.
  • Materiały – zastosowane tekstylia są wizytówką każdego materaca. Stanowią o pierwszej interakcji między produktem a użytkownikiem, dając unikalne poczucie komfortu już przy pierwszym dotyku. Będą to nie tylko naturalne tkaniny jak bawełna, ale także włókna syntetyczne o wyjątkowej gładkości i funkcjonalności. Co więcej, zwiększona gramatura ma niebagatelny wpływ zarówno na wytrzymałość materiałów, jak i całego materaca.

My dajemy gwarancję, Ty spełniasz marzenia

Gomarco to nie tylko ekskluzywne materace, ale również cała gama produktów do sypialni. W ofercie znajdują się też poduszki, ochraniacze i łóżka, czyli najważniejsze składowe każdej przestrzeni marzeń. Materace hybrydowe posiadają aż 10 lat gwarancji, co przekłada się na komfortowe użytkowanie prze dekadę, a zwykle znacznie dłużej. Jest to zasługa wdrażanych innowacji oraz użycia do produkcji materiałów o najwyższej jakości. Nie bez znaczenia jest też jakość wykonania. Produkcja na wielu etapach jest ręczna, gdzie prym wiodą wprawne oczy i doświadczenie wykonawców, czyli coś bezcennego. Efekt? Dzięki produktom Gomarco możesz podróżować przez najdalsze zakątki wyobraźni, marząc i przeżywając wspaniałe chwile w pełnym komforcie przez kolejne etapy swojego życia.

Podsumowanie

Wiele popularnych marek podkreśla swoją wyjątkowość poprzez zapewnienie o jakości prezentowanych wyrobów. Jednak to Gomarco, oferując dopracowane i innowacyjne produkty, udowadnia, że nie są to tylko slogany reklamowe, a rzeczywisty kunszt sztuki użytkowej. Hiszpański styl od lat słynie z oryginalnych rozwiązań oraz braku kompromisów w zakresie wykonania. Z kolei 10 lat gwarancji nie wzięło się znikąd, ponieważ dbałość o szczegóły i poczucie dobrze spełnionej misji to nasze atuty, którymi chcemy obdarzać naszych klientów.