Wpisz czego szukasz

Gomarco-Dlaczego-warto-zdecydowac-sie-na-materac-z-wbudowanym-systemem-masazu
12.10.2022

Dlaczego warto zdecydować się na materac z wbudowanym systemem masażu?

Pasja tworzenia unikalnych, a zarazem wytwornych produktów to kwintesencja hiszpańskich mistrzów dobrego snu. Kolekcje materacy projektowane w hiszpańskiej Murcji to połączenie genialnej użyteczności i niebywałego stylu. Dodając do tego innowacyjne rozwiązania w postaci systemu masażu, doświadczanie komfortu będzie jeszcze lepsze, jeszcze przyjemniejsze, a co najważniejsze korzystne dla zdrowia. Materace projektowane przez Gomarco pozwalają zaznać odpoczynku jakiego próżno szukać u konkurencji. Jak to możliwe i jak to się dzieje, że pewna linia wyróżnia się takimi właściwościami? Warto przeczytać, by odkryć tę tajemnicę.

Materac z wbudowanym systemem masażu – połączenie idealne

Przede wszystkim chodzi o synergię materaca hybrydowego Gomarco i wbudowanego systemu masażu. Z jednej strony mamy do czynienia z bardzo nowoczesną myślą techniczną i zaawansowanymi materiałami odpowiadającymi za masaż, a z drugiej delikatnymi tkaninami, które zapewniają spokojny i wygodny sen. W efekcie materac może stanowić nie tylko podstawowe wyposażenie sypialni, ale także dostarczyć relaksu i odprężenia, masując newralgiczne punkty ciała. Na czym polega magia i gdzie tkwi tajemnica?

Innowacyjna Nucol Collection

Oczywiście we wnętrzu materaców hybrydowych z kolekcji Nucol, które korzystają z najbardziej innowacyjnych i ergonomicznych rozwiązań spośród całej oferty Gomarco. Główną zaletą materacy z tej serii jest łagodzenie siły nacisku ciała na powierzchnię materaca, a więc dbałość o prawidłowe krążenie krwi w całym organizmie. Efekt? Bolesne skurcze mięśni czy dotkliwe bóle karku, pleców lub kręgosłupa będą tylko mglistym wspomnieniem. Dzięki kojącemu rozluźnieniu całego ciała, stres mija, a głęboki i regenerujący sen zajmuje miejsce bezsenności. Co ciekawe, materace z linii Nucol posiadają wyjątkową zdolność adaptacji dzięki innowacyjnym pianom z pamięcią kształtu, które zapewniają stabilne podparcie newralgicznym partiom ciała oraz delikatne otulają tam, gdzie jest to pożądane.

System masażu zastosowany w kolekcji składa się ze specjalnych płyt przebiegających w 6 liniach (strefach) oraz precyzyjnie rozłożonych 12 punktach, które nadają ciału korzystnych wibracji. Charakterystykę, natężenie i aktywność poszczególnych stref masażu można regulować dedykowanym pilotem, co pozwala dostosować system do indywidualnych preferencji użytkownika.

Warto dodać, że Nucol Collection obejmuje paletę aż 5 unikalnych modeli dedykowanych osobom o różnych wymaganiach w zakresie twardości, wysokości czy dopasowania do ciała. W ramach kolekcji wyróżniamy takie materace jak:

 

Każdy materac z serii posiada specjalne piany pamięci o zróżnicowanej gęstości i sztywności oraz warstwy sprężyn kieszeniowych. To dobry sposób, aby poszczególne partie ciała osoby śpiącej mogły wypoczywać w optymalnych warunkach. Należy również wspomnieć o wbudowanej sieci wydajnych kanałów wentylacyjnych, zapewniających użytkownikowi doskonały mikroklimat podczas snu.

Testowane przez Dream Clinic w Barcelonie

Wiele osób frapuje kwestia tego, jak to się dzieje, że materace Gomarco są tak rewelacyjne pod kątem ergonomii użytkowania oraz pozwalają na pełne odprężenie. Odpowiedź jest prosta – to zasługa testowania oraz poddawania produktów certyfikacjom w najlepszych ośrodkach badawczych. Mowa przede wszystkim o barcelońskiej Dream Clinic prowadzonej przez Dr. Estivill, światowej klasy specjalistę w zakresie neurofizjologii klinicznej i medycyny snu. Efektem tego jest fakt, że materace z innowacyjnej Nucol Collection dzięki swojej budowie i zastosowanym materiałom przynoszą wymierne korzyści zarówno w dziedzinie snu, jak i zdrowia fizycznego człowieka.

Podsumowanie

Zdecydowanie warto wybrać materace z kolekcji Nucol z wbudowanym systemem masażu, ponieważ za sprawą innowacyjnej struktury i funkcjom potrafią przynieść szereg korzyści dla zdrowia i samopoczucia. Do najważniejszych należy zaliczyć redukcję stresu, eliminację lub wyraźne zmniejszenie dolegliwości bólowych oraz unikalne doświadczenie, obcowania z luksusem w czystej postaci. Nie sposób też zapomnieć o wyrafinowanym designie i różnorodnych możliwościach konfiguracji funkcji masażu. Podsumowując, to wyjątkowy hiszpański styl w pełnym tego słowa znaczeniu – dostępny tylko w autoryzowanych salonach sprzedaży produktów marki Gomarco w Polsce.